[LIDÉ NA INTERNETU] Lidé na Asku.

8. ledna 2016 v 14:29 | Naissus |  LIDÉ NA INTERNETU
Tři tisíce třista třicet stříbrných stříkaček přestříkalo přes tři tisíce třista třicet stříbrných střech.
No nic. To bylo jen tak na rozcvičení.

Dnes jsem se rozhodl povykládat vám moje zkušenosti se sociální sítí Ask.fm a také vám sdělit mé názory na různé lidi, kteří se zde vyskytují.Asi ji někteří z vás používají. Jmenuje se Ask a slouží ke sdílení svých odpovědí, na různé otázky, jež vám pokládají přátelé nebo počítač. To by bylo tak trochu ve skratce o této seciální síti a nyní o již zmíněných uživatelech této sítě. Rozhodl jsem se to rozdělit do 4 základních odvětví.

1. Neaktivní
Lidé, kteří si sociální síť založili a poslední zaznamenanou odpověď mají k datu z předminulého roku. Nikomu nevadí, občas se oběví, aby něco lajkli a potom zase zmizí na velmi dlouhou dobu.

2. Ignoranti
To jsou ti, kteří většinou opdpovídají naprosto od věci. Na otázku "Jak se máš?" odpoví například "Pes." Ano, to se opravdu stává. Často jsou jejich odpovědi velmi vtipné a většina z nich má i skrytý, ještě vtupnější význam.

3. Ti chytří
Tohle je moje osobně nejoblíbenější skupina. Na nemalou část otázek odpovídají naprosto chytře, dokáží se rozepsat o nějakém tématu a rádi i poradí. Pokládají otázky, u kterých se dá rovněž pěkně rozepsat a alespoň se chvíli nenudíte.

4. Blbý pipiny
Bez jakéhokoliv sexismu si řekněme, že do této skupiny patří většinou dívky, holky, nebo ženy. Neříkám však, že neexistují i chlapci, kluci, nebo muži tohoto typu, je jich ale značně méně. Píší odpovědi občas úplně od tématu, jak moc kouří, jaký mají problémy, že berou drogy a když jim někdo napíše hejt, tak hned začnou blbě pindat, že do jejich života nám nic není. UGH. Tuhle skupinu nesnáším. A přesně proto se o této skupině rozepíšu ve článku, který by měl vyjít snad i do konce tohoto týdne :D.

Děkuji za přečtení, i když to byl nejpíše trochu méně zajímavý článek.
Naissus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dena Hviezdička Dena Hviezdička | Web | 8. ledna 2016 v 14:34 | Reagovat

2. :DDDDD
A ešte si zabudla na tých najhlavnejších: ,,Like za like?"

2 tak-trochu-vse tak-trochu-vse | 8. ledna 2016 v 18:23 | Reagovat

Wow! Ještě, že jsi mi to připomněla :D Ale je pravda, že většinou patří mezi ten poslední typ :D Ale jinak máš pravdu.. :D [1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama