[LIDÉ NA INTERNETU] Ask a jeho prvním 10 like.

12. ledna 2016 v 16:47 | Naissus |  LIDÉ NA INTERNETU
Prvním 10, 5 likes?
Tvůj ask je super, budu sledovat, pokud oplatíš.

Tyto věty zná asi každý, kdo používá sociální síť Ask.fm, kterou jsem už na svém blogu párkrát zmiňoval. Pokud Ask nepoužíváte, tak můžete tento článek přeskočit, jelikož je možné, že jej nepochopíte. Dámy a pánové, představuji vám vlnu hejtů na lidi, kteří takovéto věty píší.


Jak to mám oblíbné, tak to rozdělím do dvou typů. Přesně podle vět, které jste četli na začátku.

1. Prvním deseti, pět liků.
Vážení čtenáři, toto já osobně beru jako totální debilitu, hnusotu, nebo blbou chamtivost. To nejhorší je, že je to většinou "vina" z obou stran.
->Strana tázajícího - Pokud je ten, kdo odpovídá totální blbec, tak bude souhlasit. Toho využije právě tázající, jelikož on ten příspěvek uvidí jako první. Takže to lajkne a dostane na svoje odpovědi 5 liků. Prostě hnus. Nesnáším to.
->Strana odpovídajícího - A znovu. Pokud je totální blbec, tak odpoví ano/bude souhlasit. Nevím, co se takovému člověku honí hlavou, ale asi mu nedochází, že z toho vlastně nic nezíská (Max. reklamu na svůj profil, který stejně za nic nestojí). Získá z toho nanejvýš 9-10 liků na jedné odpovědi, které jsou mu totálně úplně mega zbytečné. NA CO TO SAKRA JE?

Z toho jsme vyvodili, že tato otázka je určena pouze k blbému vydírání hloupých, velmi hloupých lidí, kteří si za to ale můžou sami.

Tvůj Ask je super, budu sledovat, když opětuješ.
Wtf? No... Většinou to dotyčný nemyslí vůbec vážně, ale pouze chce další sledování na svém profilu. Nyní bych vás, čtenáře, mohl odkázat na svůj článek o #Hashtazích, kde vysvětluju mimo jiné i hashtag #Follow4Follow. Často to dopadá tak, že si po týdnu odpvídající (který v našem případě souhlasil) uvědomí, jakého blbce to vlastně sleduje a dá mu unsub. Prostě zbytečnost.

UUUH. Cože? Čím dál více si uvědomuji, jací lidé se to sakra pohybují (nejen) na Asku. Několik momentů před spaním často věnuji přemýšlením nad tím, co se těmto lidem opravdu honí v hlavě. Nebojte se, na mém blogu se(snad) v brzké době objeví článek o dalších lidech na této sióciální síti.

S přáním pevného zdraví,
Naissus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bianca Bianca | Web | 12. ledna 2016 v 16:56 | Reagovat

Ani ja to neznášam... dobrý článok, konečne niekto vyjadril svoj názor

2 tak-trochu-vse tak-trochu-vse | 12. ledna 2016 v 22:03 | Reagovat

[1]: díky moc za pochvalu :D a jsem rád, že souhlasíš :) :D.

3 Bethany Bethany | Web | 24. ledna 2016 v 14:27 | Reagovat

Kdysi jsem na Asku trávila hodiny, bylo mi kolem 14 nebo 15. V tu dobu ho měl snad každý a občas se tam daly najít zajímavé odpovědi, ale postupem času mi připadalo, že se to tam hemží jen otázkami na liky a sledování. Proto jsem si deaktivovala účet a mám klid. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama