Selfie - Tak obecně.

9. ledna 2016 v 20:58 | Naissus |  TAK TROCHU VŠE
Hello, It's me. I was wondering...

Dnes jsem se rozhodl napsat článek o různých selfíčkách, jejich smyslu a tak obecně. Je to tak trochu náhrada za slibované povídání o nesmyslných lidech na Asku. Ten článek určitě vyjde, nevím však kdy :D .

UPOZOZORNĚNÍ: Tento článek nebude mít dopad na váš osobní život, přesto by se však čtení měli zdržet jedici, kteří se najdou již v prvních řádcích. Také četba není doporučena lidem s nadměrným množstvím rukou nebo očí.Znáte to. Jdete na Facebook, Instagram, nebo Ask (Twitter se zatím drží!) a vidíte tam spoustu fotek. Tzv. Selfíček. Jak si to tak projíždíte, tak najednou zjistíte, že půlka z nich vlastně... Nevyjadřuje nic. Jsou úplně zbytečná. Kupříkladu můžu uvést ty, na kterých jdou vidět jen ramena. Nic jiného jen ramena. Nebo třeba takové, že je fotka tak moc nakřivo, že si krk lupnete třikrát a pak s ním další týden nemůžete hýbat, jen abyste zjistili, jestli vám stojí zato dát Like někomu, koho možná ani neznáte.
Po tomto návalu různých pocitů a páteřních cvičení si všimnete jediné fotky, která není o 90° nakloněná, je na ni celý obličej a dotyčný má hezký úsměv, nikoliv duckface přes půlku selfie. Tomu já osobně přikládám božský původ, protože takových je málo. Ale ano, dívky, chlapci opravdu je 100x hezčí, když nasadíte přirozený, nevynucený úsměv, nebo když se nebudete až moc retušovat že to začíná být trapné a obličej vám začne splývat se stěnou. Mimochodem nutností není ani horda hashtagů, o kterých jsem se zmiňoval v jednom z minulých článků. #L4L#I#Love#This#Photo... A nevím, jestli mi budou někteří z vás věřit, ale dokonce nepotřebujete ani každých pět minut nové selfie. Ne, vážně. A jestli vám jde o to, abyste měli na každé fotce 200+ likes, tak je to naprostá ubohost. Je to žebrání o něco, co vám vlastně vůbec k ničemu není, od lidí, které pravděpodobně ani neznáte.
Jakože pokud se chcete člověku třeba i zalíbit, tak nepomůže udělat foku, kde vám jdou vidět vlasy, ramena, nebo cokoliv kromě obličeje. Toho pravého obličeje. Nikoliv takového, který si nasazujete 5 minut před zapínáním fotoaplikace na svém mobilu, ale takového, jaký máte celý život. Toho právého obličeje.
Jelikož se mi to tu začíná svrhávat ke článku o tom, jak sociální sítě ruší, marní a zavrhávají reálný svět, tak to raději ukončím. Mockrát děkuji za pozornost, pevné nervy a vaši přízeň.

Hello from the other side!
Naissus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama