Žebrací obrázky na Facebooku

14. ledna 2016 v 20:56 | Naissus |  TAK TROCHU VŠE
A je tu zase téma Facebook. Jojo... Poslední dobou se hodně zdržuju na internetu, ale co už... :D No dnes jsem si tak procházel FB a opět jsem narazil na žebrací fotku o lajky. Mylel jsem, že už to přestalo být v módě, ale očividně to bylo tím, že jsem si unliknul a zablokoval okamžitě každou stránku u které jsem to viděl. No prostě mě to naštvalo natolik, že jsem se rozhodl o tom napsat.


O co tedy jde? Prohlédněte si ilustrační obrázek, pak si přečtěte článek a pak si ho znovu prohlédněte:
Nabízí se 3 otázky: Kdo? Proč? a Proč na to lidé "skáčou"?
mohl bych odpovědět rychle:
Kdo? Nějakej idiot
Proč? Protože je idiot
Proč na to lidé "skáčou"? Protože jsou idioti.

Ano, znovu se vůbec, ani trochu neomlouvám, že takto nazývám lidi a jestli vám to vadí tak běžte prosím pryč. Je totiž pravda, že tohle musel udělat jenom nějakej totální debil, a ten, kdo na to skočí je ještě větší. mnohonásobně. Komu tyto odpovědi stačily opět může odejít a zabývat se sými povinostmi. Ostatním zde odpovím na již zmíněné otázky trochu rozsáhleji.

Kdo?
Autorem těchto obrázků jsou často zakomplexovaní (nechci používat přílišné vulgarismy) debilové, kteří si zvyšují ego tím, že budou mít na ZBYTEČNÉ FOTCE 20.000 totálně ZBYTEČNÝCH liků. Často sdílejí i fotky, kde více lidí zachrání mocinky moc nemocných lidí v Africe. Ne. Nezachrání. Prostě ne. Chápeš? Nezachrání. Ne. Opravdu, nelžu. A těch 20.000 lidí tomu stejně věří. Doprdele to jsou totální k*, ne? Co sakra mají v mozku? Zpět k autorům. Na takovýchto stránkách se často objevují i fotky s citáty, které jsou rovněž zbytečné a nonsense, jako obrázek ilustrační. Uh... Nechápu, kdo takovou fotku, nebo stránku může Lajknout.

Proč?
Jak jsem již psal, tak jsou to většinou zakomplexovaní debilové. Tak si prostě honí ego tím, že se chlubí nebo kochají lajky. WTF lidi, prosím. No prostě jim doma asi nadávají do oslů, nebo co, ale tohle je něco, co já nedokážu pochopit. Jim jakože nedochází, že z těch lajků nic nebudou mít? Jim nedochází, že ten pes taky ne? Jim nedochází, že ti lidé v Africe taky ne? Kdyby existoval nějaký přístroj, který by uměl člověku nahlédnout do mozku, tak bych si ho klidně koupil a zajal nějakýho admina typu této stránky, jelikož bych rád věděl, co v té hlavě mají.

Proč na to lidé "skáčou"?
Protože jsou totálně blbí. Tedy jen ti, kteří to lajknou/sdílí. Tyto lidi bych mohl rozdělit na různé:
1. Dospělí, co neví, na co FB slouží - Lajkujou fotky tohoto typu a věří, že lidé v Africe dostanou najíst
2. Totálně pitomí puberťáci - No prostě idioti, kteří ani neví, co dělají a proč. Často se spojují s blbými pipinami na Asku, o kterých jsem již mluvil v předchozích článcích.
3. Malý kidi, co na FB nemají co dělat - Na Facebooku se pohybuje mnoho dětí mladších 13 let. Někteří jej mají jen proto, aby mohli hrát hry, někteří však ne.


No... Myslím, že dnes toho bylo dost a příště si zase přečtete nějakou moji tvorbu. V brzké době bych se chtěl věnovat podobným stránkám, jako jsou: "Puberťáci", "Kouříš? -> Přidej se!", nebo "Nezávislí".

Díky za čtení!
Naissus.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama