Kouříš? -> Přidej se ;) :D... Ale no ták jděte do prdele.

13. února 2016 v 21:57 | Naissus |  TAK TROCHU VŠE
Asi každý z nás se setkal se stránkou na Facebooku, jejíž název by se našel i v následujících: "Kouříš? -> Přidej se ;)", "Nezávislí", "Puberťáci", "Mama nechaj ma na pokoji. Chcem žiť svoj vlastný život.". Tyhle stránky mě po jejich návštěvě nenechají nikdy v klidu a mám chuť rozmlátit dotyčnému adminovi ksicht a vlastně všechno ostatní. Další bezmozek je ten, který takovou stránku lajkne.

Tak si to proberme od začátku. A položme si pár otázek. (vím, že tento způsob psaní dělám často, ale když ono je to jednodušší :D )
...
Co vede admina/ku k vytvoření této stránky?
Dotyčný si většinou všimne nějakého deep článku (odpovědi na asku, citátu, čehokoliv, co mu přijde depp...) a řekne si, že to je prostě cool a založí si tedy stránku s názvem typu Puberťáci aj. Na profilovku si dávají obvykle sami sebe (pochopitelně selfie, na kterém jim jde vidět sotva 1/3 obličeje, za to víme, jakou mají koupelnu). No schválně... Zadejte si do fb vyhledávání již zmíněný název a uvidíte, kolik hloupých stránek vám to vyhodí. Přiznám se, že ostatní názvy, které se objevily v záhlaví článku jsou ty, na které vzpomínám opravdu s "oblibou" a nejsem si jist, jestli vůbec ještě existují.

Jaké příspěvky sdílí tyto stránky?
Hloupé.
No dobře...
Většinou tam najdete obrázky, na kterých jsou nápisy jako třeba "Taky někoho milujete? Like!" nebo "Zamilovala jsem se hned <3". UGH. Koho to zajímá? Pokud to ale nejsou tyto obrázky, tak se zde najdou velmi trapné okopírované (opět velmi deep) citáty, n akterých je opět řeč o lásce a o tom, jak moc těžký život prožíváte.
Děkujeme, že jste nám sdělili vaše problémy ale nás to vůbec nezajímá.
FUU. Nechápu, jak to někdo může lajknout.
Pokud pořád nepřidali žádný z těchto obrázků tak přidají příspěvek, který bude znít asi takto: "Spíte?", "Je naše stránka dobrá?" nebo třeba již zmíněné citáty.


Pokud jste to dočetli až sem tak vám vřele děkuji za vaši trpělivost a ať vás provází síla a ochrana proti takovýmto stránkám.
Naissus
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama